Paweł Rzepecki

Kim jestem?

Nazywam się Paweł Rzepecki. Karierę zawodową rozpocząłem od pracy w wiodącym wówczas na rynku Deutsche Banku. Po dwóch latach uznałem, że dalszy rozwój umożliwi mi jedynie rozpoczęcie pracy jako niezależny doradca kredytowy dlatego też związałem się z firmą Open Finance gdzie przez kolejne dwa lata zdobywałem potrzebne kwalifikacje i doświadczenie aby zostać Starszym Ekspertem finansowym w Open Direct. W styczniu 2021 zakończyłem współpracę z Open Finance, jednocześnie dołączając do firmy Lendi. W ciągu całej kariery zawodowej miałem okazję uczestniczyć w setkach transakcji kupna nieruchomości oraz budów domów. Jestem niezależnym ekspertem co oznacza, że nie reprezentuje jednej instytucji finansowej lecz współpracuję z wieloma firmami. Ponieważ za wykonaną pracę wynagradzają mnie banki i firmy, moje usługi nic nie kosztują. Zyskują przede wszystkim Klienci, którzy, dzięki mojej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego unikają mozolnego „studiowania” poszczególnych rozwiązań oraz trudu gromadzenia koniecznej dokumentacji. Dodatkowo, długa obecność w branży zaowocowała dogłębną znajomością wszystkich instytucji finansowych w Szczecinie i okolicach, dzięki czemu z łatwością wybieram najlepsze dla danej osoby oferty. Podsumowując, korzystając z doradztwa kredytowego zyskujesz bardzo wiele przy zerowych kosztach. 

Moje doświadczenie

2021 r.
Doradca kredytowy w Lendi
2014 r.
Starszy ekspert finansowy w Open Direct
2012 r.
Doradca kredytowy w Open Finanse
2010 r.
Doradca kredytowy w Deutsche Bank

Chcesz się dowiedzieć co piszą o mnie moi klienci?

Zobacz moją opinię
Jeżeli potrzebujesz konsultacji, porady przed zawarciem jakiejkolwiek umowy finansowej, jeżeli masz wątpliwości czy to co proponuje Ci bank w którym od lat posiadasz konto jest korzystne, umów się na spotkanie ze mną.
Jeżeli aktualnie poszukujesz najlepszych rozwiązań finansowych, zadzwoń i umów się na spotkanie ze mną. Przeprowadzę Cię przez każdą transakcję.
Jeżeli posiadasz w swoim portfelu zawarte już umowy finansowe dotyczące kredytów lub ubezpieczeń i chciałbyś sprawdzić czy można je uporządkować i zoptymalizować również zadzwoń, spotkania ze mną nic nie kosztują i do niczego nie zobowiązują. Współpraca ze mną musi wynikać z korzyści dla Ciebie.